Fritz-kola to jedna z lepszych alternatyw dla dostępnych na naszym rynku napojów typu cola i innych oranżad, które już dawno albo wyszły z mody, albo po prostu się znudziły. Marka powstała w Hamburgu już na dobre zagościła na naszym rynku, a to za sprawą bardzo szerokiego asortymentu i dużej dawki energii, jaka znajdziecie w każdym z napojów proponowanych przez panów Lorenz i Wiegert – założycieli marki. Z małej manufaktury fritz-cola wyrosła na jednego z potentatów wśród producentów oranżad i napojów kofeinowych dostępnych w polskich lokalach. Jak wiadomo, każdy napój może być tak dobry, jak użyte do jego produkcji składniki, a jest to jedna z rzeczy, na które producent zwraca szczególną uwagę.
Wśród smaków dostępnych w Naszym sklepie znajdziecie zarówno klasyczna kolę, napój na bazie yerba mate, oraz bardzo szeroką game smaków oranżad. Wystarczy wymienić chociaż oranżadę o smaku melona, jabłka, cytryny, pomarańczy, rabarbaru, wiśni czy czarnego bzu. Naszym zdaniem hitem jest też fritz-kola o smaku kawy, której lekka goryczka przypadnie do gustu nie jednemu kawoszowi, a może nawet i wyprze kawę z jego menu ze względu na niższą zawartość kofeiny.
Jako oficjalny dystrybutor fritz-koli w Polsce, posiadamy zawsze pełny magazyn każdego z wymienionych wcześniej smaków, a w przypadku ukazania się nowości, na pewno znajdziesz je na oryginalnenapoje.pl. Jeśli szukasz orzeźwieniaenergii i doskonałych kompozycji smaków to jesteś we właściwym miejscu.

Dostępne produkty w ofercie detalicznej oraz hurtowej fritz-kola

 

 

 

NOWA KOLA!!!

Wypróbuj napój fritz-kola BIO Fair Trade!