Scavi & Ray to mający włoskie korzenie producent win klasy premium. Wyjątkowość marki podkreślają przede wszystkim wybitne osiągnięcia w prestiżowych konkursach branżowych, jak chociażby zwycięstwo w Hong Kong International Wine & Spirit Competition 2017. Niebywały status marki uwidaczniają także miejsca, w których można je spotkać – od London Fashion Week, poprzez ekskluzywne hotele i jachty w poważanych kurortach, aż po nasze magazyny! :

W naszej ofercie znaleźć można produkty z bezalkoholowej serii win Scavi&Ray:

White Sparkling Prosecco – białe, wytrawne wino musujące typu Prosecco   z wyczuwalnym aromatem białych kwiatów oraz owoców cytrusowych;

Il Rosso – tradycyjne, wytrawne czerowne wino o smaku owoców leśnych zwieńczonych nutami wiśni, śliwki oraz gorzkiej czekolady;

Il Bianco – tradycyjne, wytrawne białe wino łączące słodycz gruszek i kwaskowatość jabłek, które podkreśla nuta orzecha laskowego.

Każde z win wykonane jest w naturalny sposób w 100% z winogron szczepu GLERA. W końcowym etapie produkcji zostają one poddane procesowi dealkoholizacji, co pozwala zachować kluczowe właściwości jak smak, zapach i aromat. Wina dostępne są w butelkach o pojemności 0,75l. Wskazana temperatura podania to 8-10°C.

Dostępne produkty w ofercie detalicznej oraz hurtowej Scavi & Ray