Naturalna woda mineralna klasy Premium. Z ponad 100-letnią tradycją.
Czerpana ze źródeł usytuowanych w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego.
W obrębie jednych z najczystszych gór Europy, o budowie geologicznej, działającej jak naturalny filtr. Z głębinowych źródeł Kinga Pienińska trafia wprost ze źródła do butelki, zachowując wszystkie walory stworzone przez naturę.

Ze względu na swoją średnią mineralizację, skład oraz niskosodowość może być pita bez ograniczeń zdrowotnych, ani wiekowych. Wyróżnia ją wyrazisty i orzeźwiający górski smak za który otrzymała trzy złote gwiazdki Superior Taste Award 2014.
Wyjątkowe wyróżnienie, przyznawane przez International Taste & Quality Institute (Międzynarodowy Instytut Smaku i Jakości) w Brukseli, zrzeszający niezależnych Szefów Kuchni i Sommelierów, którzy są opiniotwórczymi liderami w dziedzinie smaku.

Wodę mineralną rodem z Pienin doceniają tak prestiżowe hotele i restauracje jak: hotele sieci Starwood Hotels & Resorts: Sheraton, sieć hoteli ACCOR: Sofitel, Mercure, Novotel, Orbis i Ibis, Hotel Polonia Palace oraz Hotel Bristol należący do The Luxury Collection Consierge – unikatowych, najpiękniejszych hoteli na świecie i wiele innych.
Kinga Pienińska naturalna woda mineralna pojawia się zawsze tam, gdzie woda stanowi element dobrze skomponowanego menu.

strona producenta:
http://www.kingapieninska.pl/